Επιτυχόντες Κατατακτηρίων Παιδαγωγικού Αθηνάς Δεκεμβρίου 2016

Είμαστε πολύ υπερήφανοι για την επιτυχία των μαθητών μας στο Παιδαγωγικό Αθήνας για 4η συνεχόμενη χρονιά !!!

Θερμά συγχαρητήρια στους 12 μαθητές μας που πέρασαν στο Παιδαγωγικό Αθήνας. Συγχαρητήρια σε όλους τους υποψηφίους μας για την προσπάθειά τους. Αξίζει να σημειώσουμε ότι 4 μαθητές μας έχασαν την εισαγωγή τους για ελάχιστες μονάδες.

Τα θέματα της Γλώσσας των Εξετάσεων του Δεκεμβρίου 2016 είναι διαθέσιμα για τους μαθητές μας

ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2016

Θέματα και απαντήσεις στα Μαθηματικά των Κατατακτηρίων Εξετάσεων του Παιδαγωγικού Αθηνών Δεκέμβριος 2016

Ολοκληρώθηκαν οι Κατατακτηρίες Εξετάσεις στο Παιδαγωγικό Αθηνών. Οι αιτήσεις συμμετοχής ανήλθαν περίπου στις 250 , στο πρώτο μάθημα συμμετείχαν περίπου 180 άτομα ένω στην διαδικασία εξέτασης και των τριών μαθημάτων συμμετείχαν περίπου 120 άτομα.

Πρόγραμμα Κατατακτηρίων Παιδαγωγικού Αθηνών Ακ. Έτους 2016-2017

Ύλη Κατατακτηρίων Παιδαγωγικό Αθηνών Ακ. Έτους 2016-2017