29 Διαθέσιμες θέσεις για τις Κατατακτήριες στο Παιδαγωγικό Αθηνών

Επιτυχόντες Κατατακτηρίων Παιδαγωγικού Αθηνών Δεκεμβρίου 2018

Είμαστε πολύ υπερήφανοι για την επιτυχία των μαθητών μας στο Παιδαγωγικό Αθήνας για 6η συνεχόμενη χρονιά !!!

Θερμά συγχαρητήρια στους 11 μαθητές μας που πέρασαν στο Παιδαγωγικό Αθήνας. Συγχαρητήρια σε όλους τους υποψηφίους μας για την προσπάθειά τους. Αξίζει να σημειώσουμε ότι 4 μαθητές μας έχασαν την εισαγωγή τους για ελάχιστες μονάδες.

ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018

ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2018

Τα θέματα της Γλώσσας των Εξετάσεων του Δεκεμβρίου 2018 είναι διαθέσιμα για τους μαθητές μας

Ολοκληρώθηκαν οι Κατατακτηρίες Εξετάσεις στο Παιδαγωγικό Αθηνών. Οι αιτήσεις συμμετοχής ανήλθαν περίπου στις 200 , στο πρώτο μάθημα συμμετείχαν περίπου 160 άτομα ένω στην διαδικασία εξέτασης και των τριών μαθημάτων συμμετείχαν περίπου 100 άτομα.

Πρόγραμμα Κατατακτηρίων Παιδαγωγικού Αθηνών Δεκεμβρίου 2018

Ύλη Κατατακτηρίων Παιδαγωγικού Αθηνών Ακ. Έτους 2018-2019