Επιτυχόντες Κατατακτηρίων Παιδαγωγικού Αθηνών Ακ. Έτους 2014-2015

Τα Πανεπιστημιακά Φροντιστήρια ΠΡΟΣΒΑΣΗ, ανακοινώνουν με μεγάλη χαρά, ότι οι 14 από τους 29 επιτυχόντες στο Παιδαγωγικό Αθηνών προετοιμάστηκαν σε εμάς. Μεταξύ αυτών, οι 3 πρώτες επιτυχούσες, ήταν μαθήτριές μας.

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους, αλλά κυριώς στους 14 επιτυχόντες που εμπιστεύτηκαν την προετοιμασία τους στα Πανεπιστημιακά Φροντιστήρια ΠΡΟΣΒΑΣΗ.

Ολοκληρώθηκε η πρώτη ημέρα των Κατατακτηρίων Εξετάσεων στο Παιδαγωγικό Αθηνών. Το πρώτο εξεταζόμενο μάθημα ήταν οι Θεωρίες Αγωγής. Αξίζει να σημειωθεί πως από τις 260 συνολικά αιτήσεις που είχαν υποβληθεί για συμμετοχή στις εξετάσεις, μόνο 167 υποψήφιοι προσήλθαν την πρώτη μέρα.

Διαβάστε τα θέματα που ζητήθηκαν να απαντηθούν από τους υποψηφίους στη Νεοελληνική Γλώσσα:

Εκφώνηση θεμάτων στη Νεοελληνική Γλώσσα για τις Κατατακτήριες Δεκεμβρίου 2014

Απαντήσεις θεμάτων στη Νεοελληνική Γλώσσα για τις Κατατακτήριες Δεκεμβρίου 2014

Διαβάστε τα θέματα που ζητήθηκαν να απαντηθούν από τους υποψηφίους στα Μαθηματικά:

ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2014

Διαβάστε τα θέματα που ζητήθηκαν να απαντηθούν από τους υποψηφίους στις Θεωρίες Αγωγής:

Εκφώνηση θεμάτων στις Θεωρίες Αγωγής για τις Κατατακτήριες Δεκεμβρίου 2014

Απαντήσεις θεμάτων στις Θεωρίες Αγωγής για τις Κατατατήριες Δεκεμβρίου 2014